MLP Care Hastaneler Grubu
MLP Care Hastaneler Grubu

1993 yılında başladığı yolculuğa Medical Park’a ek olarak, Liv Hospital markası ve VM Medical Park konsepti ile güçlü bir şekilde devam etmektedir. Bugün Bursa'dan Elazığ'a, Trabzon'dan Antalya'ya kadar 15 ilde 30 hastane ile sektörüne yön veren en büyük sağlık gruplarından biridir. 

Medical Park Hastaneler Grubu

Türkiye’nin en yaygın sağlık grubu MLP Care Grubu’nun amiral gemisi konumundaki Medical Park Hastaneleri, 1993 yılından bu yana 15 ilde 25 hastane ile hizmet vermektedir.

Alanında uzman çalışanları, hasta odaklı üstün hizmet anlayışı ve multidisipliner çalışmayı bir araya getiren Medical Park Hastaneleri; ABD kökenli Joint Commission International (JCI) akreditasyonu ile belgelendirilmiş hastaneleriyle kaliteli tanı ve tedavi hizmetleri sunmaktadır.

Liv Hastaneleri
İsmi verilirken Leading International Vision (Sağlıkta Uluslararası Vizyon) prensibinin baş harflerinden esinlenilen Liv Hospital için, İngilizce “hayat” (live) kelimesi de var olma amacının en önemli simgesi oldu. Liv Hospital, hizmette olduğu gibi mimari yaklaşımında da insan vücudunun mucizevi kabiliyetini referans aldı. Ülke genelinde 5 hastanesi bulunmaktadır. 

Teklif Alın 2. Görüş Alın whatsAppWhatsapp