Ophthalmology (Eye Health & Eye Diseases)
السلام عليكم انا اسمي عماد محمد اليوسف من الاردن انا كنت اعاني بضعف في نظري وانا ارتدي نظارات والنظارات لايسمح لي بالقراءة والكتابة لااوقات طويلةو كان النظارات يضايقني ويسبب لي الصداع في الرأس. وفكرت لأجاد حل لهذه المشكلة وقد كنت اسمع عن عملية للعيون بشان التخلص من النظارات ناجحة ذهبت بالبحث مواقع طبية في تركيا وجدت شركة تريدابرود للعلاج والصحه وتو...
In Vitro Fertilization (IVF)
falemderojm ekipin treatabrod dhe doktorat e mrekullushem per gjithqka, jetojm ne gjermani dhe vendosem ta bejm ıvf'in ne stanboll edhe shyqyr qe e murem kete vendim se jemi nda shume te knaqur.
Obesity
Jam emigrant qe jetoj ne Zvicer, treatabroad e gjeta ne ınternet edhe vendosa me ardh me u operu ktu se jom kon shume i trash edhe me nuk mujsha te levizesha asesi. Mbase çmimet ne zvicer ishin shum te larta vendosa me ardh ne turki per shkak çmimit me te ulet po edhe per shkak siguris dhe i humba 37 kg tashme ndjehem fantazi falemderit shume stafi...
Ophthalmology (Eye Health & Eye Diseases)
I had my surgery and I'm very satisfied with the result and Treatabroad service. Everything was well organised I recommend to everyone.
In Vitro Fertilization (IVF)
Une dhe bashkeshortja jemi te martuar per 6 vite me radh dhe nuk kemi patur sukses edhe ne tentimet e meparshme, kudo qe kemi qen me heret kemi paguar ekstra çmim dhe askund tjeter nuk e kemi patur sherbimin sikurse me treatabroad team. Duke filluar prej pritjes ne aeroport e deri tek mbarimi i procesit te IVF'it kemi qen nen percjelljen e vazhdims...
Hair Transplant
sapo u ktheva prej turqis dhe e pash qe ky proces qenka nje procedur shume e thjesht jo ashtu sıq e bejm ne te madhe, me ekipin e treatabroad edhe e bera transplatimin edhe pata mundesi tz shetis disa dit Stanbollin. flm shume prej stafit treatabroad
Obesity
I was not sure about obesity surgeries. I had diabetes and high blood pressure. I was very upset. I made an inquiry just see the costs. Later, the team convinced and encouraged me for the surgery. Now I'm much healthier. My blood pressure is almost normal and my diabetes is stable. I'm very satisfied with my choice.
Hair Transplant
قررت ان اقوم باجراء عملية زراعة الشعر منذ شهرين وكانت عندي مخاوف من نواحي مختلفة فليس من السهل اجراء هذه العملية في بلدان لا نعرفها وبعد ان تعرفت على طاقم التريدابرود لقد تغيرت وجهة نظري كثيرا لما قدموه من حسن معاملة وخدمة متميزة جدا جدا من كافة النواحي جزاكم الله خيرا وانا اكتسبت اصدقاء وعائلة بتعرفي على هذا الطاقم
Hair Transplant
Le mois précédent j'avait suivi fait la greffe de cheveux chez Treatabroad. Je suis ravi de résultat. L'équipe et l'hôpital était très bon. Je vous conseille fortement.
Obesity
Treatabroad jeni me te miret fitova besimin tek vetja prap pas nje kohe shume te gjat. Pas operacionit gradualisht humba 35 kg dhe tashme e pelqej veten shume me shume, falemderimet i takojn te gjith ekipit treatabroad te cilet prej momentit te pritjes ne aeroport deri tek perfundimi i operacionit e deri ne percjellje per ne aeroport ishin me neve ...

Get a Quote 2nd Opinion whatsAppWhatsapp