In Vitro Fertilization (IVF)
Sa shume buxhet hargjuam ne spitale tjera por nuk patem asnje sukses, treatabroad ofron nje sherbim shume me te arsyeshem dhe me kualitet me te lart. Jemi shume faleminderues se pari ekipit treatabroad duke filluar prej asistentes deri tek Doktori i cili ishte teper profesional dhe i mrekullueshem.
Hair Transplant
كنت متردد جدا بالسفر لاجراء زراعة شعر و لكن بعد تشجيع صديقي قمت بعملية زراعة الشعر مع طاقم تريت ابرود و العملية كانت ناجحة و انا راضي جدا عن النتائج شكرا لكم
Ophthalmology (Eye Health & Eye Diseases)
بعد عمليتي مع تريت ابرود كان الفرق واضح وارتحت كثيرا بالتعامل معكم شكرا لكم لحسن تعاملكم
Ophthalmology (Eye Health & Eye Diseases)
Pendant longtemps, je voulais avoir cet opération. Je n'avais pas osé. A la fin, quand j'étais à Istanbul, mon ami m'avait conseillé Treatabroad. J'ai fait la demande et ils m'ont arrangé immédiatement un rdv chez le médécin. Mon opération est bien passé. Je n'ai plus besoin de mes lunnettes. Je suis très satisfaite.
In Vitro Fertilization (IVF)
الشكر لطاقم تريت ابرود أنا قدرية من الكويت عمري 25 سنة بعد محاولات لسنين من أجل أن أحمل قررت أن اجرب طفل الأنبوب و الحمدالله أنا حامل الأن و في شهري الرابع أردت أن أشارككم قصتي لتستفيدو أشارك فرحتي بحملي
Hair Transplant
I came to Istanbul-Turkey in April 2015 both as a tourist and to get hair transplantation. I searched for the different options on internet and made my decision on Treatabroad because their hair transplant clinic, the services they offered and the price seemed the best and most reasonable one among others. Thankfully it was a right choice and I am ...
siç e dini transplatimi i veshkes eshte nje proces shume i gjat dhe i mundimshem. une e kalove gjith kete proces me nje ekip shume te profesional dhe me nje sherbim te perkryer. Jam shume e kenaqur, pasi kam perjetuar kete ndjenj sinqerisht ju preferoj qe te gjitha sherbimet shendetesore ti kryeni permes treatabroad.
Falemderimet me te sinqerta prej meje dhe gjith familjes i takojn treatabroad. Kisha shume probleme serioze me gjunjet kuptohet qe ka shume vende ku dot mundesha te realizoj kete operacion mirepo gjeja qe e veqon treatabroad eshte sherbimi i mirefillt, perkthysja, transporti dhe pakoja totale e tyre e cila eshte thjesht e perkryer.
Ophthalmology (Eye Health & Eye Diseases)
Kete jav e bera operacionin e syrit, me te vertet mund te them se me kaloj shume suksesshem. Sherbimi ishte mbi nivel te duhur dhe procedura ishte shume e shkurter dhe aspak e bezdizshme. Per vetem se nje dit pas operacionit isha ne gjendje te shoh gjithqka shume ma kjart se me pare dhe per ket nuk me duheshın lensat apo syzat aspak me te vertet nd...
Obesity
It has been years that I could not loose my weight. I was 110kg. I was depressed. Weight loss surgery was a big deal for me to decide. Thank to Treatabroad team, I’m convienced that I will have the surgery. 3 months ago, I had the surgery. In the begining, I was no longer feeling hungry! I had a super surgeon. Now, I lost lots of weight. I’m happy ...

Get a Quote 2nd Opinion whatsAppWhatsapp